Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : tina

Numer telefonu : 86-13522140037

WhatsApp : +8613522140037

Free call

Kombinezon ochronny i fartuch chirurgiczny firmy Ganzhou Beauty Quotient Medical Technology Co., Ltd. zostaną wystawione na Międzynarodowej Wystawie Urządzeń Medycznych w Pekinie 2020

September 14, 2020

najnowsze wiadomości o firmie Kombinezon ochronny i fartuch chirurgiczny firmy Ganzhou Beauty Quotient Medical Technology Co., Ltd. zostaną wystawione na Międzynarodowej Wystawie Urządzeń Medycznych w Pekinie 2020

Zostanie wystawiony kombinezon ochronny i fartuch chirurgiczny firmy Ganzhou Beauty Quotient Medical Technology Co., Ltd.

 

na Międzynarodowej Wystawie Urządzeń Medycznych w Pekinie 2020

 

Medyczna odzież ochronna, odzież chirurgiczna, odzież izolacyjna, medyczne maski chirurgiczne oraz inne artykuły medyczne i materiały sanitarne produkowane przez Ganzhou Beauty Quotient Medical Technology Co., Ltd. zostały zaprezentowane na Międzynarodowej Wystawie Urządzeń Medycznych w Pekinie, która odbyła się 23 września w China International Exhibition Centre. do 25,2020.Międzynarodowa Wystawa Wyrobów Medycznych w Pekinie obejmuje wszystkie produkty, w tym materiały medyczne i sanitarne, sprzęt kontrolny i odczynniki diagnostyczne oraz medyczną technologię informacyjną.Bezpośrednio i kompleksowo obsługuje branżę wyrobów medycznych od źródła do terminala.Każda sesja 30000 nabywców szpitali i sprzedawców z ponad 20 krajów, agenci gromadzą transakcje na terenie wystawy, wymiany.

Ganzhou Beauty Quotient Medical Technology Co., Ltd. jako dział badawczo-rozwojowy, produkcja i sprzedaż w jednym z całego łańcucha przemysłowego przedsiębiorstw high-tech sprzętu medycznego, od momentu powstania, przestrzegają międzynarodowej, profesjonalnej charakterystyki drogi rozwoju.Od odzieży ochronnej klasy medycznej, odzieży chirurgicznej, medycznych masek chirurgicznych w celu promowania ulepszania produktów, innowacji w branży i rozwoju na własną odpowiedzialność.Od produkcji do sprzedaży, ścisłe wdrażanie przepływu pasażerów, zarządzanie przekierowaniem logistyki, bezpieczna i czysta produkcja, dokładna sterylizacja, zaawansowany automatyczny test testowy zapewniający jakość produktów bezpiecznych i niezawodnych, dla szpitali, dealerów, agentów, aby zapewnić niezawodne zaopatrzenie medyczne z źródło kompleksowych usług w branży terminalowej.

Firma Ganzhou Beauty Quotient Medical Technology Co., Ltd. zbudowała 4000 metrów kwadratowych czystej i znormalizowanej fabryki w hrabstwie Xinfeng w mieście Ganzhou w prowincji Jiangxi, która spełnia wymagania produkcyjne wyrobów medycznych.Posiada zaplecze magazynowe, badawcze i doświadczalne, urządzenia do dezynfekcji i ochrony personelu, automatyczną linię produkcyjną.Może produkować medyczną odzież ochronną, medyczną odzież chirurgiczną, medyczną odzież izolacyjną, medyczne maski chirurgiczne, jednorazowe maski medyczne i codzienne maski ochronne, maski przeciwpyłowe KN95 i inne produkty, które spełniają normy krajowe.Może zapewnić różne wymagania i kategorie wyposażenia ochronnego do szpitalnej opieki chirurgicznej i ochrony zwykłych ludzi.

Ganzhou Beauty Quotient Medical Technology Co., Ltd. nalega na poświęcenie się sprawie zdrowia, tworzeniu „przyszłego zdrowia”, tworzeniu inteligentnego systemu przemysłowego, obejmowaniu wszystkich produktów od surowców, łańcucha przemysłowego, produkcji, sprzedaży i konsumentów, zaczynając od dołu, planując profilaktykę zdrowotną całej ludzkości.Dalsza aktywizacja całej ekologii branży medycznej poprzez układ łańcucha branży medycznej, integracja zasobów producentów, promocja ekologii medycznej i ochrony zdrowia z użytkownikiem jako rdzeniem, zdrowiem jako nośnikiem, jakością jako podstawą i inteligentnym leczeniem kierunek.Wykorzystanie technologii big data do zbudowania platformy zarządzania zdrowiem, w tym współpraca z producentami urządzeń do noszenia, instytucjami medycznymi, rządowymi departamentami zdrowia i inną współpracą w celu zbudowania systemu zarządzania zdrowiem, aby osiągnąć zmianę roli z leczenia na profilaktykę.

 

Ganzhou Beauty Quotient Medical Technology Co., Ltd. serdecznie zaprasza wszystkie jednostki z branży medycznej i lekarzy do odwiedzenia!

 

 

 

Godziny otwarcia: 23-25 ​​września 2020

Miejsce wystawy: China International Exhibition Centre

6 Bei San Huan Dong Road, dystrykt Chaoyang, Pekin

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość